Inštalatérske práce

Montáž WC
Rozhodli ste sa kúpiť nové WC a lámete si hlavu nad montážnym návodom? Tento úkon by ste mali zveriť do rúk odborníkov. Pri výmene starého WC za nové nejde len o samotnú montáž. Často sa stáva, že nové WC nesedí tak ako by malo a sú potrebné úpravy. Objaviť sa môže aj problém s poškodeným starým potrubím. Pre skúseného inštalatéra sú tieto úkony rutinou a pri montáži sa dokáže odhaliť nástrahy, ktoré by vám mohli skomplikovať život.

Montáž sanity
Montáž sanity, teda umývadla, vane či sprchového kúta so sebou prináša určite riziká. Ak nemáte skúsenosti s montážou sanity môžete pri demontáži a následnej montáži novej naraziť na viacero problémov, ktoré montáž komplikujú a predlžujú. Nová sanita nemusí presne zapasovať na pôvodné miesto, alebo sa odhalí nevyhovujúci stav potrubia. Obráťte sa preto na profesionálov, ktorí majú skúsenosti s rôznymi typmi sanity a vyhnite sa zbytočným komplikáciám.

Rozvody kanalizácie
Problémom pre náš skúsený tím nie sú ani rozvody kanalizácie. Rozvody vnútornej kanalizácie a prípojka na verejnú kanalizáciu musia byť spravené poctivo a odborne. Pri beztlakovom potrubí je mimoriadne dôležité správne spádovanie, pričom sa môžu objaviť problémy pri krížení s inými vedeniami. Obráťte sa na nás a postaráme sa o bezproblémové pripojenie sanity na kanalizáciu.

Opravy kanalizácie
Pri poškodení kanalizačného potrubia je nutné najskôr lokalizovať poškodené miestom pomocou monitoringu. V závislosti od druhu a rozsahu poškodenia je možné potrubie opraviť aj bezvýkopovými metódami. Oprava kanalizácie nemusí byť zdĺhavá ani nákladná, ak je v rukách odborníkov.

Rekonštrukcie kanalizácie
Kanalizačné potrubie sa rovnako ako iné materiály časom opotrebováva a pokiaľ chcete predĺžiť jeho životnosť a funkčnosť bude potrebná jeho rekonštrukcia. Rekonštrukcia kanalizácie, resp. jeho častí závisí od jeho stavu a situácie, pričom sa dá použiť viacero metód.

Volajte Nonstop 0940 367 897, 0904 974 967

Kontaktný formulár

V prípade záujmu neváhajte vyplniť kontaktný formulár. My vás následne budeme kontaktovať.