Krtkovanie Horné Saliby

Čistenie kanalizácie a odpadu bez skrytých poplatkov a za najnižšiu cenu

Čo ponúkame

Čistenie a krtkovanie kanalizácie a upchatých potrubí

Čistenie a krtkovanie upchatého WC odtoku

Čistenie a krtkovanie upchatého odtoku umývadiel a drezov

Čistenie a krtkovanie kanalizačných stúpačiek

Čistenie a krtkovanie odpadových guličiek a výlevie

Čistenie a krtkovanie kanalizačných vpustí a dažďových zvodov

TV monitoring kanalizácie a lokalizáciu poruchy potrubia

Inštalatérske práce

Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Vysokotlakové čistenie kanalizácie je v súčasnosti najmodernejšou, najefektívnejšou a najviac používanou metódou čistenia kanalizácií. Výhodou je dokonalé vyčistenie kanalizácie od všetkých usadenín a nečistôt. Realizuje sa pomocou vysokotlakového vodného čerpadla, benzínového motora a kvalitnej hadice, ktorá je ukončená tryskou. Vďaka hadici, ktorej dĺžka je 60 až 100 metrov je možné prečistiť pomerne dlhý úsek kanalizácie.

Tlakové čistenie kanalizácie pomôže rýchlo obnoviť prevádzku nefunkčného potrubia s minimálnym rizikom jeho poškodenia, dokonale prečistí steny potrubia od mastnôt, usadenín a tukov.

Elektromechanické čistenie kanalizácie- krtkovanie

Okrem vysokotlakového čistenia kanalizácie ponúkame aj elektromechanické čistenie – krtkovanie. Krtkovanie sa najčastejšie využíva pri čistení odpadu v domácnostiach a v menších firmách. Realizujeme ho pomocou elektromotora a ohybných železných špirál. Výhodami elektromechanického čistenia kanalizácie a potrubí je vyčistenie aj veľmi malých priemerov, je pomerne rýchle a ekologické- neznečisťuje a nezaťažuje životné prostredie.

TV Monitoring a trasovanie kanalizácie

Vďaka TV monitoringu kanalizácie možno vopred zistiť prípadné škody na potrubí. Pomocou kamerového systému je možné získať technické detaily potrubia a jeho komplexný stav a následne vyhodnotiť opravu kanalizácie. Výhodou monitoringu kanalizácie je, že veľakrát odhalí aj najviac rizikové úseky.

Ponúkame aj tzv. preventívny monitoring v rámci pravidelnej kontroly všetkých prvkov kanalizácie. Jeho najväčšou výhodou je, že presne určí miesto poruchy bez nutnosti výkopových prác. Služba je dostupná nonstop, aj počas víkendov a sviatkov.

Inštalatérske práce

V rámci našich služieb ponúkame aj výmenu kanalizačného potrubia, výkopové práce a tiež aj výmenu a montáž sifónov, WC, batérií a umývadiel.

Naša firma pôsobí okrem Bratislavy aj v ďalších mestách na západnom Slovensku- v Trnave, Modre, Šali, Galante, Nitre, Piešťanoch, Hlohovci, Malackách, Stupave, Šamoríne, Dunajskej Strede, Senci, Pezinku a okolitých dedinách.

Prečo si vybrať práve nás?

Máme dlhoročné skúsenosti a profesionálny prístup k zákazníkom

Používame najmodernejšiu technológiu

Naši pracovníci sú profesionáli s bohatými skúsenosťami

Pracujeme nonstop

Máme pokryté celé západné Slovensko

Garantujeme najnižšie ceny bez skrytých poplatkov a nákladov za dopravu

Kontaktný formulár

V prípade záujmu neváhajte vyplniť kontaktný formulár. My vás následne budeme kontaktovať.