Krtkovanie Malacky

Najlacnejšie čistenie kanalizácie a odpadov v Malackách a okolí, krtkovanie a TV monitoring potrubia bez skrytých poplatkov

Čo ponúkame

Čistenie a krtkovanie kanalizácie a upchatých potrubí

Čistenie a krtkovanie upchatého WC odtoku

Čistenie a krtkovanie upchatého odtoku umývadiel a drezov

Čistenie a krtkovanie kanalizačných stúpačiek

Čistenie a krtkovanie odpadových guličiek a výlevie

Čistenie a krtkovanie kanalizačných vpustí a dažďových zvodov

TV monitoring kanalizácie a lokalizáciu poruchy potrubia

Inštalatérske práce

Vysokotlakové čistenie kanalizácie v Malackách a okolí

Čistenie kanalizácie pomocou vysokotlakového vodného čerpadla patrí medzi najmodernejšiu, najefektívnejšiu a najviac používanú metódu čistenia kanalizácií. Výhodou je dokonalé vyčistenie kanalizácie od všetkých usadenín a nečistôt. Pri tomto spôsobe čistenia používame vysokotlakové vodné čerpadlo, benzínový motor a kvalitnú hadicu, ktorá je ukončená tryskou. Dĺžka hadice je 60 až 100 metrov, vďaka čomu je možné prečistiť pomerne dlhý úsek kanalizácie.

Vysokotlakovým čistením kanalizácie docielime rýchle obnovenie prevádzky nefunkčného potrubia s minimálnym rizikom jeho poškodenia, dokonalé prečistenie steny potrubia od mastnôt, usadenín a tukov.

Elektromechanické čistenie kanalizácie - frézovanie v Malackách a okolí

Elektromechanické čistenie - krtkovanie Malacky alebo inak povedané frézovanie sa najčastejšie využíva pri čistení odpadu v domácnostiach a v menších firmách. Realizácia prebieha pomocou elektromotora a ohybných železných špirál. Výhody elektromechanického čistenia kanalizácie a potrubí:

vyčistenie aj veľmi malých priemerov,

je pomerne rýchle a neznečisťuje životné prostredie.

TV Monitoring a trasovanie kanalizácie v Malackách a okolí

TV monitoring kanalizácie pomáha vopred zistiť prípadné škody na potrubí. Vďaka kamerového systému je možné získať technické detaily potrubia, jeho celkový stav a následne vyhodnotiť opravu kanalizácie. Monitoring kanalizácie dokáže v mnohých prípadoch odhaliť aj najrizikovejšie úseky.

Súčasťou služby je aj tzv. preventívny monitoring, ktorý vykonávame v rámci pravidelnej kontroly všetkých prvkov kanalizácie. Dokáže presne určiť miesto poruchy bez nutnosti výkopových prác. Služba je dostupná nonstop, aj počas víkendov a sviatkov.

Inštalatérske práce v Malackách a okolí

Okrem čistenia kanalizácie a TV monitoringu ponúkame aj výmenu kanalizačného potrubia, výkopové práce a tiež aj výmenu a montáž sifónov, WC, batérií a umývadiel.

Okrem Malaciek pôsobíme aj v okolitých obciach, napr. Lozorno, Malé Leváre, Pernek, Kostolište, Rohožník, Kuchyňa, Závod a pod.

Prečo si vybrať práve nás?

Dlhoročné skúsenosti a profesionálny prístup k zákazníkom

Používame najmodernejšiu technológiu

Profesionálni pracovníci s bohatými skúsenosťami

Nonstop k dispozícii

Pokrytie celého západného Slovenska

Garancia najnižších cien bez skrytých poplatkov a nákladov za dopravu

Kontaktný formulár

V prípade záujmu neváhajte vyplniť kontaktný formulár. My vás následne budeme kontaktovať.