Kto si môže krtkovanie objednať?

Prečo treba monitorovať a čistiť kanalizácie?
13. decembra 2023
Ako presne krtkovanie prebieha?
19. januára 2024

Kto si môže krtkovanie objednať?

Mnoho ľudí si myslí, že krtkovanie je vhodné iba pre firmy či veľké kanalizačné systémy, alebo správcov, no opak je pravdou. Potreba prečistenia potrubí, odpadových rúr, stupačiek alebo dokonca aj strešných odtokov vzniká v každom jednom rodinnom dome, apartmáne či byte. Krtkovanie je teda služba vhodná naozaj pre každého bez ohľadu na to, kde býva alebo ako veľký objekt má. Krtkovanie sa dá objednať nielen v už vzniknutej havarijnej situácii, ale aj pre pravidelné prečistenie potrubí, ktoré odporúčame robiť 2x do roka.

Je vhodné volať krtkovanie domov?

Samozrejme, áno. Každý priestor, teda aj byt, potrebuje udržiavať systém potrubí a odtokov v dobrej kondícii, a preto je prečisťovanie, a to aj na pravidelnej báze, veľmi prospešné, ba priam až nevyhnutné. Zavolať si odborníkov môžete kedykoľvek, a to nielen pri haváriách, ale aj pre preventívnu údržbu, ktorú je vhodné robiť v domoch a bytoch. Okrem toho sa hodí do prevádzok, a najmä takých, kde sa používa a vylieva väčšie množstvo odpadovej znečistenej vody napríklad z riadov, ako sú kuchyne, reštaurácie, jedálne a podobne. Pri krtkovaní teda nemusí ísť len o veľké projekty či budovy, objednať si ho môžu aj jednotlivci a domácnosti, a to na telefónnom čísle našej spoločnosti.

A čo ak sa potrubie upchá a spôsobí havarijný stav?

Potrubie sa, samozrejme, z času na čas môže aj poškodiť, k čomu treba nielen vhodné vybavenie a prístroje, aby sa závada detegovala, ale aj skúsenosti, aby sa ju podarilo kvalitne a permanentne opraviť. Predíde sa tak mnohým nepríjemnostiam a opakovaným škodám, ktoré môže spôsobiť napríklad neprofesionálne zaobchádzanie. Potrebujete prečistiť potrubia a odtoky? Kontaktujte nás a my vám s tým pomôžeme. Naša spoločnosť AB krtkovanie pôsobí v celom regióne západného Slovenska a na linke sme 24/7, teda nonstop. V prípade havárie vám naši odborníci prídu pomôcť, stačí zavolať.

Comments are closed.