Prečo je krtkovanie stále in?

Čo presne skrýva služba trasovanie potrubia a komu sa môže hodiť?
13. decembra 2023
Prečo treba monitorovať a čistiť kanalizácie?
13. decembra 2023

Prečo je krtkovanie stále in?

Krtkovanie nie je vôbec nič zastaralé, čo už nikto nepoužíva alebo nepotrebuje. Pravdou však je, že údržbe odpadových potrubí sa v súčasnosti venuje len veľmi malá pozornosť. Problémy s odtokom splaškov a odpadovej vody sa riešia až vtedy, keď sa vytvoria. Malá pozornosť sa venuje prevencii a údržbe. Rovnako je to aj pri čistení a údržbe kanalizácií a kanalizačných potrubí, ktoré sú zanesené a často kvôli tomu nedokážu odolávať náporu počasia a dažďov. Preto sme sa rozhodli poukázať práve na to, že krtkovanie je aj dnes ešte stále IN a malo by sa využívať viac!

Moderné technológie a potrebné znalosti

Technológie idú za posledné desaťročia míľovými krokmi vpred a neobchádzajú veru žiadne odvetvie. Krtkovanie predstavuje účinnú profesionálnu metódu, ako prostredníctvom špecializovanej modernej techniky prečistiť nánosy usadené v potrubiach alebo v kanalizácii, a to aj do hĺbky mnohých metrov. Sú pri tom, samozrejme, potrebné aj patričné znalosti a skúsenosti. Oko odborníka predsa len vidí omnoho viac než oko laika. Odborník vie presne, aké prístroje a techniku v ktorom prípade použiť, a preto sa nemusíte obávať žiadnych poškodení či komplikácii z dôvodu neodborného zaobchádzania. Efektívna metóda, ktorá by nám nemusela riešiť len upchaté potrubia, no mohla by slúžiť pre údržbu (pravidelné čistenie) a prevenciu.

Šetrné k životnému prostrediu

Byť eko a pomáhať v krokoch k trvalej udržateľnosti je dnes tiež in. Krtkovanie je metóda, ktorá je pomerne ekologická, nakoľko sa vyhýba aplikácii agresívnych chemikálií, čistí mechanicky, tlakovo a inými eko metódami. Pri kanalizáciách sa dá spomenúť aj dôležitý fakt, že vďaka vybaveniu krtkovacej firmy často nie je potrebné prekopať celé metre v snahe nájsť poškodenie či upchávku potrubia pod zemou. Krtkovanie je rozhodne službou, ktorá by sa mala využívať viac ako prevencia. Ak chcete vedieť podrobnosti, kliknite na web www.ab-krtkovanie.sk.

Volajte Nonstop 0940 367 897, 0904 974 967

Kontaktný formulár

V prípade záujmu neváhajte vyplniť kontaktný formulár. My vás následne budeme kontaktovať.

    Comments are closed.