Upchatá kanalizácia vás už dnes neprekvapí

Opravy poškodeného potrubia bez nutnosti výkopových prác
13. decembra 2023
Kamera v kanalizácii odhalí aj nepatrné poškodenia
13. decembra 2023

Upchatá kanalizácia vás už dnes neprekvapí

Mnohí ľudia bývajúci v bytových domoch často uvádzajú neochotu bývať v rodinnom dome kvôli množstvu problémov, ktoré musia pri tomto type bývania riešiť. V rodinnom dome sú ľudia odkázaní sami na seba, takže to v mnohých vzbudzuje obavy.  Tých problémov sa však vyskytne dosť aj v bytovom dome, no tam to väčšinou rieši domovník, ktorý s tým má dostatok skúsenosti.

No dnes už aj obyvatelia rodinných domov  vedia väčšinu svojich problémov vyriešiť privolaním odborníkov na rôzne druhy prác. Najväčším „strašiakom“ vlastníkov rodinných domov, ale aj reštaurácii alebo rôznych firiem sú problémy spojené s kanalizáciou a sústavou odpadových potrubí. Predstava neodtekajúcej vody v sprchovom kúte alebo handra upchávajúca potrubie odvádzajúce odpad z WC dokážu vystrašiť vari každého. A takéto možné problémy nám dnes naháňajú strach úplne zbytočne, pretože riešenie takýchto a mnohých ďalších podobných komplikácii je naozaj veľmi jednoduché.

V rámci všetkých regiónov Slovenska dnes poskytujú svoje služby firmy, ktoré sa špecializujú na upchaté odpadové potrubia a všetky práce súvisiace so starostlivosťou o kanalizácie a prostriedkov na odvod odpadov z domácností. Takouto renomovanou spoločnosťou, ktorá pokrýva oblasť západnej časti Slovenska je firma AB-Krtkovanie. Ak máte telefónne číslo tejto spoločnosti vo vašom telefóne, určite vás nič neprekvapí a všetky možné problémy súvisiace s poruchou odpadových  rúr zvládnete naozaj s úsmevom na perách.

A platí to aj pri havarijných stavoch, s ktorými vopred nemôžete počítať, a ktoré prichádzajú vždy v tej najnevhodnejšej chvíli. Pracovníci firmy AB-Krtkovanie sú vám k dispozícii 24 hodín denne 7 dní v týždni a platí to aj pre dni pracovného pokoja a sviatky. A dokonca ani v takýchto prípadoch sa nemusíte obávať premrštených cien, ktoré vám budú účtované po vykonaní nevyhnutných prác.

Volajte Nonstop 0940 367 897, 0904 974 967

Kontaktný formulár

V prípade záujmu neváhajte vyplniť kontaktný formulár. My vás následne budeme kontaktovať.

    Comments are closed.